Emocje na stadionie: Młodzi piłkarze rywalizują w Turnieju "Szlakiem Gwiazd Ekstraklasy"

Emocje na stadionie: Młodzi piłkarze rywalizują w Turnieju "Szlakiem Gwiazd Ekstraklasy"

W niedzielne popołudnie, stadion miejski stał się areną pełną piłkarskich emocji. Młode talenty z rocznika 2016 miały okazję rywalizować w ramach Turnieju „Szlakiem Gwiazd Ekstraklasy”. Wydarzenie to zostało zorganizowane przez MLKS Nadnarwianka Pułtusk. Turniej miał szczególnego patrona – Artura Salamona, pierwszego pułtuszczanina, który miał okazję występować na poziomie ekstraligi, a w swoim dorobku ma grę dla tak prestiżowego klubu jak Legia Warszawa.

Turniej zgromadził pięć ekip: Makowianka Maków Mazowiecki, Żbik Nasielsk, WKS Mystkówiec oraz dwie drużyny reprezentujące gospodarzy – UKS Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk. Każda z formacji przystąpiła do czterech 20-minutowych spotkań rozgrywanych w formule każdy kontra każdy. Zawody były obfitowały w efektowne strzały na bramkę i dynamiczne akcje, natomiast dźwięk kibiców dopingujących swoje drużyny rozbrzmiewał na stadionie.

Emocjonujące zmagania na boisku zakończyły się ceremonią wręczenia trofeów, medali oraz nagród. Każdy z uczestników tego futbolowego święta otrzymał także pamiątkowy dyplom za udział, stanowiący dowód na zaangażowanie i sportową rywalizację.