Ostatnie inwestycje w Pułtusku

Ostatnie inwestycje w Pułtusku

W każdym mieście co jakiś czas pojawiają się nowe inwestycje. Mają one na celu ulepszenie wyglądu miasta oraz jakości życia jego mieszkańców. Również w Pułtusku powstają coraz to nowe inwestycje, które sprawiają, że miasto jest coraz ładniejsze i coraz bardziej się rozwija. Przyjrzyjmy się niektórym z tych inwestycji oraz możliwościom jakie oferuje każda z nich. Warto przy tym wspomnieć, że są to zarówno domy oraz budynki mieszkalne, jak i inne miejsca, które spełniają różnego rodzaju funkcje.

Nowe budynki mieszkalne

Jedną z bardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych inwestycji w Pułtusku są domy jednorodzinne na osiedlu Kacice. W projekcie znajdują się cztery takie budynki, które mają zapewnić nowe lokum przyszłym mieszkańcom. Domy charakteryzują się ciekawym stylem budowy oraz elementami wykończenia jakie mają powstać w trakcie budowy. Inne miejsce, w którym powstają domy jednorodzinne to osiedle Błękitne. Tutaj w planach jest 8 domów szeregowych o dwóch kondygnacjach. Kolejna inwestycja to Apartamenty Soplicy. Będzie to cały kompleks mieszkaniowy o luksusowym wyglądzie oraz charakterystykach. Zaplanowano także zastosowanie w nim wielu udogodnień, mających na celu podwyższenie standardu budynku.

Inne inwestycje

W planach oraz w trakcie realizacji są już również inne budynki. Jednym z nich jest żłobek w Pułtusku Według założeń miasta ma on posiadać trzy oddziały, które będą mogły przyjąć dzieci z samego miasta oraz najbliższych okolic. Jest to z pewnością jedna z ważniejszych inwestycji, które obecnie powstają. Innym projektem jest archiwum zakładowe Urzędu Miejskiego które ma objąć remont dotychczasowego budynku, a konkretniej jego pierwszej kondygnacji. W planach jest modernizacja, a także zaadaptowanie pomieszczeń na potrzeby znajdującego się tam archiwum. Kolejna inwestycja ma związek z handlem i dotyczy powstania sklepu sieci Biedronka. Ma on zapewnić mieszkańcom łatwiejszy dostęp do artykułów pierwszej potrzeby.