Studniówka 2024 w lokalnym Liceum Ogólnokształcącym

Studniówka 2024 w lokalnym Liceum Ogólnokształcącym

W Liceum Ogólnokształcącym nastąpiło ważne wydarzenie. Dzisiejszy dzień, 13 stycznia 2024 r., to data, na którą czekali wszyscy tegoroczni maturzyści. Mają oni bowiem swój bal studniówkowy. Wybrali na miejsce zabawy urokliwe Obryte, a konkretnie – „Kryształowy Pałac”.

Przed tym, jak uczniowie rozpoczęli taniec przy dźwiękach Poloneza, dyrektor szkoły Anna Majewska złożyła im szczere życzenia dobrej zabawy i sukcesu na nadchodzących egzaminach maturalnych. Moment oficjalny był również podzielony z rodzicami uczniów, wicedyrektorem Beata Czerniakowską-Koc oraz nauczycielami, którzy są wychowawcami maturalnych klas. Aleksandra Brzeska i Karol Kowalczyk z klasy IV A sprawowali funkcję prowadzących tę niezapomnianą noc.

Komitet Studniówkowy jest odpowiedzialny za organizację balu w Liceum od wielu lat. W jego skład wchodzą rodzice reprezentujący wszystkie klasy. Ewa Mazurkiewicz, przedstawicielka Komitetu, ujawniła nam, że cena udziału w balu nie przekracza 500 zł za osobę, co jest dużo mniej w porównaniu z innymi miastami w Polsce i podobne jest do ubiegłorocznej ceny.

Wieczór był pełen muzyki i dobrego jedzenia. Zespół Rosso Brothers zapewnił odpowiednią atmosferę, a menu zostało przygotowane przez Szefa kuchni Kryształowego Pałacu. Jak ujawnili właściciele, młodzież wybrała „dorosłe menu”, które obejmowało takie dania jak tatar czy flaki. Jednak dla osób preferujących dietę roślinną przewidziano opcje wegetariańskie i wegańskie.