Tomasz Sobiecki formalnie deklaruje kandydowanie na stanowisko burmistrza Pułtuska

Tomasz Sobiecki formalnie deklaruje kandydowanie na stanowisko burmistrza Pułtuska

Tomasz Sobiecki, były zastępca burmistrza Pułtuska w latach 2018-2020, oficjalnie ogłosił swoje plany ubiegania się o to stanowisko. Potwierdził swój start w nadchodzących wyborach, które mają odbyć się w kwietniu. Jego kandydatura będzie reprezentować Pułtuskie Forum Samorządowe.

Sobiecki to osoba wykształcona – jest absolwentem Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz posiada tytuł Executive Master of Business Administration, którego uzyskał studiując na Collegium Humanum/Apsley Business School w Londynie.

Doświadczenie zawodowe Tomasz Sobiecki zdobywał nie tylko sprawując funkcję zastępcy burmistrza Pułtuska. Swoje umiejętności rozwijał także pracując w kilku firmach produkujących gry komputerowe oraz biurze maklerskim. Ponadto, Tomasz Sobiecki jest członkiem rady nadzorczej Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej z Wyszkowa.

Jest członkiem partii politycznej Polska 2050 pod przewodnictwem Szymona Hołowni. Aktywnie działa społecznie, jest członkiem Pułtuskiego Klubu Wodniaków, Pułtuskiej Grupie Rekonstrukcji Historycznej 13 Pułku Piechoty oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Grabówcu.