Uczestnicy Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych w Pułtusku nie dają się upałom!

Uczestnicy Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych w Pułtusku nie dają się upałom!

Dzisiejsze zawody sportowo-pożarnicze w Pułtusku przyciągnęły dziewięć zespołów, w tym dwie ekipy młodzieżowe. Każda drużyna reprezentowała jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej z gminy Pułtusk, starając się wykazać swoje umiejętności i determinację w sercu miasta.

Na boisku Publicznej Szkoły Podstawowej im. I. Szewińskiej w Pułtusku, rywalizacja żywiołów odbywała się na różnych frontach. Nie tylko zawodnicy musieli stawić czoło ogniu, ale także próbowali poradzić sobie z upalnym dniem. Zarówno bieg sztafetowy, jak i ćwiczenia bojowe były dla nich wyzwaniem, ale każdy z uczestników sprostał temu zadaniu z pozytywnym nastawieniem.

A to są zwycięzcy! W kategorii młodzieży w wieku od 12 do 16 lat pierwsze miejsce zdobyła drużyna OSP Trzciniec. Wśród młodzieży o rok starszej (16-18 lat) najlepszą formę zaprezentowało OSP Płocochowo. Najlepszymi drużynami OSP okazały się zespoły z Głodowa, Pułtuska i Przemiarowa, które zajęły odpowiednio pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Kolejne dwa miejsca przypadły OSP Grabówiec, a na piątej pozycji uplasowały się drużyny OSP Lipniki i OSP Trzciniec, które zdobyły taką samą liczbę punktów. Ostatnie, ale nie mniej ważne miejsce na liście zajęło OSP Gromin.