W Pułtusku powstaje drugi Rossmann

W Pułtusku powstaje drugi Rossmann

Drogerii Ci u nas dostatek

Szampony, żele pod prysznic, mydła w kostce i w płynie. Dezodoranty i perfumy męskie i żeńskie. Pianki do golenia, golarki, żele do włosów, odżywki pielęgnacyjne, pasta do zębów. Kremy nawilżające, szminki i podkłady, a nawet podpaski i pieluchy dla dzieci. To i znacznie więcej można kupić w drogeriach sieci Rossmann. W Pułtusku działa już jedna, znajdująca się przy ul. Jana Pawła II. Jednakże drogeryjni miłośnicy wkrótce nie posiądą się z radości. Oto bowiem stoi już wykończony drugi lokal Rossmanna, który mieści się przy ul. Nowy Rynek. Już wkrótce nastąpi jego otwarcie i będzie można korzystać z tych dwóch drogerii.

Kiedy otwarcie nowego Rossmanna w Pułtusku?

Otwarcie nowej drogerii Rossmann w Pułtusku nastąpi już we wtorek, 18 kwietnia. Sklep swoją powierzchnią jest większy niż pierwszy Rossmann. Znajduje się on w bliskim sąsiedztwie Vendo Parku.

Warto wiedzieć, że drogerie sieci Rossmann działają na polskim rynku już od 30 lat. W tej chwili w naszym kraju w Rossmannach jest zatrudnionych blisko 17,1 tys. osób, a samych placówek jest około 1600.